Dlaczego warto korzystać z usług bezpośredniego importera z Chin

Bezpośredni importerzy z Chin są to zazwyczaj firmy, które działają na terenie Państwa Środka. Udzielają kompleksowego wsparcia zarówno początkującym przedsiębiorcom, jak i dużym koncernom w procesie importu towarów, który rozpoczyna się od wyboru producenta, a kończy na dostawie towarów do Polski. Dowiedz się, dlaczego warto korzystać z usług bezpośredniego importera z Chin. Zapraszamy do lektury!

Czym się zajmuje bezpośredni importer z Chin?

Bezpośredni importer z Chin prowadzi swoją firmę na terenie Państwa Środka i zajmuje się pośrednictwem w procesie sprowadzania towarów do Polski. Jest to rozwiązanie, z którego korzysta wielu przedsiębiorców, ponieważ wsparcie doświadczonych osób, które znają rynek chiński, okazuje się być tu naprawdę nieocenione. Bezpośredni importerzy z Chin doskonale znają specyfikę oraz niuanse rynku azjatyckiego, a oprócz tego dysponują olbrzymim zasobem kontaktów biznesowych, co znacząco ułatwia wybór i weryfikację dostawcy z Chin. Nieoceniona jest także ich znajomość języka chińskiego, która pozwala na sprawne negocjowanie warunków umowy, jak również wiedza na temat przepisów prawa w Chinach, dzięki której nie sprawia im trudności załatwienie wszelkich formalności związanych z importem towarów.

Podejmując współpracę z bezpośrednim importerem z Chin powierzasz mu wszelkie obowiązki związane z tym procesem. Ty nie musisz się o nic martwić. Pamiętaj jednak, by – szukając pośrednika – nie wybierać pierwszej lepszej firmy. Zajrzyj na stronę kilku importerów, zapoznaj się z ich portfolio i zapytaj o istotne dla Ciebie tematy. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że bezpośredni importer z Chin dobrze zna się na swoim fachu.

Bezpośredni importer z Chin – jakie są korzyści z takiej współpracy?

Chcesz wiedzieć, jakie korzyści płyną ze współpracy z bezpośrednim importerem z Chin? Zobacz, co możesz zyskać!

  1. Bezpośredni importem z Chin doskonale zna się na transporcie towarów z Państwa Środka do krajów Unii Europejskiej, dlatego też wybierze dla Ciebie najlepszy pod względem opłacalności i przy tym najszybszy środek transportu towarów do Polski.
  2. Firmy zajmujące się pośrednictwem w imporcie towarów z Chin mają liczne kontakty biznesowe z producentami z różnych branż. Jeśli Ty nie masz jeszcze wybranej fabryki, w której chcesz produkować swoje towary, importer pomoże Ci wybrać tę najlepszą.
  3. Dzięki współpracy z bezpośrednim importerem z Chin i jego licznym znajomościom z chińskimi producentami, możesz liczyć także na bardzo korzystne oferty cenowe. Chińscy przedsiębiorcy pośredników traktują bowiem zupełnie inaczej niż zwykłych importerów i oferują im niższe ceny, ponieważ dobrze wiedzą, że w przyszłości jest bardzo duża szansa na kolejne zlecenia właśnie od pośredników.
  4. Warto również dodać, że bezpośredni importer zadba o wszystkie formalne kwestie importu i skompletuje całą niezbędną dokumentację, a także zorganizuje odprawę celną.
  5. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu bezpośredni importerzy znakomicie orientują się w jakości produktów wytwarzanych w Chinach i w mgnieniu oka są w stanie odróżnić dobry i solidny towar od bubla. Nawiązując współpracę z pośrednikiem w imporcie z Chin unikniesz więc wielu wpadek, na które są narażeni początkujący importerzy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here