Oferta InPost dla firm i sklepów

Usługi kurierskie to ważna część działalności wielu sklepów. Dotyczy to przede wszystkim sklepów internetowych, których obecnie powstaje coraz to więcej. Sprzedawcy e-commerce na rynku polskim mają do wyboru parę opcji. Wśród nich jedną z najbardziej popularnych jest obecnie InPost.

Przesyłki biznesowe w InPost z całą pewnością należą do jednych z najszybszych i najtańszych rozwiązań. Paczkomaty od początku swojego istnienia na rynku polskim zdobywały na popularności, głównie dzięki temu, że oferują bardzo dużo wygody zarówno dla osób zamawiających, jak i dla samych sprzedawców. Zamiast czekać na kuriera, każdy odbiorca może sam wybrać godzinę, o której idzie odebrać swoją paczkę. Paczkomatów powstaje coraz to więcej, przez co też są powszechnie dostępne, zarówno dla osób z dużych miast jak i małych miejscowości. Z kolei sprzedawca może liczyć na liczne rabaty.

Oferta InPost dla firm i sklepów internetowych jest szczególnie atrakcyjna, ponieważ jest to jeden z głównych filarów całej działalności Paczkomatów. Wśród podstawowych założeń tej oferty jest to, że przy wysyłaniu większej ilości paczek, koszt wysyłki pozbawiony jest dodatkowych dopłat. Jako że sklepy internetowe codziennie generują wiele paczek do nadania, jest to rabat, który ma duże znaczenie. Oprócz tego podstawowe opłaty za wysyłkę są atrakcyjne na rynku usług kurierskich. Paczki mogą być różnych gabarytów, a oferta dzieli je na trzy kategorie. Bardzo dużym plusem jest też szybkość działania firmy InPost. Większość paczek jest bowiem dostarczana na następny dzień roboczy. Pomaga to zarówno w wysyłce do klientów, jak i przy przyjmowaniu zwrotów.

Na stronie internetowej inpost.pl/biznes-i-e-commerce dostępna jest pełna prezentacja oferty InPost skierowanej do b2b. Można tam znaleźć także wiele szczegółowych informacji dotyczących opłat, z jakimi związane są poszczególne rodzaje przesyłek. Dzięki temu każdy sprzedawca e-commerce może przemyśleć, czy korzystanie z oferty InPost skierowanej do b2b jest dla niego opłacalne. W większości przypadków jednak jest to jeden z najlepszych dostępnych na rynku kurierów, który spełni oczekiwania wielu przedsiębiorców. Pomaga to zwłaszcza tym sprzedawcom, którzy dopiero rozwijają swoją działalność i dlatego też zależy im na oszczędzaniu pieniędzy. Oferta InPost dla firm i sklepów internetowych to zatem wspaniałe rozwiązanie dla wielu sprzedawców e-commerce. Każdy z nich na pewno powinien ją rozważyć.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here