Jak wybrać odpowiednią szkołę językową dla dziecka?

0
1686

To już naprawdę koniec ze sztywnym siedzeniem w ławce, wkuwaniem słówek na pamięć i tortur z gramatyką. Szkoła językowa Early Stage proponuje zupełnie inny model nauki dla twojego dziecka: uczenie angielskiego przez zabawę.

Wyobraź sobie, że mieszkasz w Wielkiej Brytanii, chodzisz do pracy, no i naturalnie mówisz w domu do swojego maluszka po polsku. Boisz się, że dziecko przeżyje potem stres w przedszkolu, gdzie wszyscy będą mówić po angielsku. Tymczasem nie, dziecko ma się zupełnie dobrze i już wkrótce zaczyna ci podpowiadać, gdy nie możesz w sklepie znaleźć właściwego angielskiego słowa. Bo nauka w przedszkolu to nie stres, lecz zabawa. Podobną sytuację stwarza szkoła językowa Early Stage, z tym, że nie musisz wyjeżdżać aż do Anglii. Trzylatek idzie się po prostu pobawić z rówieśnikami, a że trzeba przy tej zabawie wypowiadać jakieś inaczej brzmiące słowa i zdania, to szybko zauważa, że trzeba je po prostu naśladować, bo część zabawy, która jakże jest angażująca.

A starsze dzieci? No przecież mówić po angielsku jest ‘cool’, a w zwykłej szkole czy na podwórku wyglądałoby to sztucznie. No przecież każde z nich chce śpiewać po angielsku, a może nawet stworzyć swój własny rap. Koncepcja dodatkowych lekcji języka po szkole zieje przymusem i nudą, ale zabawa nie. Dlatego najlepiej uczyć dzieci przez zabawę, przez gry, przez skecze, przedstawienia, symulacje i piosenki.

Nauka angielskiego w szkole earlystage prowadzona jest w oddzielnych grupach dla różnych przedziałów wiekowych i wierz mi, dziecko nie będzie się nudzić! A kiedy zacznie w domu płynnie mówić po angielsku do cioci, która właśnie wróciła ze Stanów, zrozumiesz, że zabawa i nauka nie muszą być ze sobą sprzeczne. Szukasz najlepszej opcji dla swego dziecka? Wejdź na stronę szkoła językowa Earlystage i zobacz program szkoły. Możesz być pewien, że w Early Stage dziecko nie będzie się nudzić, a skuteczność metody nauczania poprzez zabawę jest zadziwiająca.

Nauka angielskiego w szkole Early Stage

Szkoła językowa Early stage prowadzi kursy przeznaczone dla oddzielnych grup wiekowych: 3-5 lat, 6-9 lat, 10-14 lat i 15-19 lat. Warto zapoznać się ze stroną szkoły, gdyż znajduje się tam bardzo szczegółowy opis kursów na każdym poziomie z podaniem metody nauczania dostosowanej do każdej grupy wiekowej. Program przewiduje oczywiście również bogaty materiał audiowizualny. Szkoła bierze również udział w projektach międzynarodowych, a także organizuje letnie obozy językowe, gdzie mówi się tylko po angielsku.

W obecnej wyjątkowej sytuacji epidemii szkoła oferuje kursy online, które cieszą się dużym powodzeniem. Przekonasz się, ze nauka angielskiego w early stage stanie się wkrótce ulubionym sposobem spędzania wolnego czasu dla twojego maluszka czy nastolatka. A jakże owocnym!

W obecnej wyjątkowej sytuacji epidemii szkoła angielskiego Early Stage oferuje kursy online, które nieoczekiwanie cieszą się wielkim powodzeniem.

Zapraszamy do szkoły językowej early stage. Najlepiej uczyć dzieci przez zabawę!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here