klikanie w reklamy
fot. pixabay.com

Mówi się, że internet to ulica, na której leżą pieniądze. Wystarczy się po nie schylić. Chyba jest w tym odrobina prawdy, ponieważ poza zawodami, które wymagają specjalistycznej wiedzy, doświadczenia i umiejętności (specjalista SEO, social media manager, influencer), istnieją również sposoby na zarabianie przez internet, które nie wymagają większego wkładu, wysiłku intelektualnego ani doświadczenia. Mowa tu np. wypelnianiu ankiet czy klikaniu w reklamy. 

Najwygodniejszą formą zarabiania przez internet, dającą najlepsze efekty jest dochód pasywny (np. MLM, kryptowaluty) i programy afiliacyjne. Niestety oba przypadki, choć nie wymagają wkładu własnego, to niestety osoby chcące zarabiać w ten sposób muszą wykazać się odrobiną wiedzy z zakresu marketingu afiliacyjnego i marketingu internetowego. Zarabiać można również jako bloger, wirtualna asystentka, youtuber czy copywriter. Jednak i ta praca przez internet wymaga zaangażowania i wkładu. A co, jeśli chcielibyśmy wesprzeć domowy budżet poświęcając kilka lub kilkanaście minut dziennie? Istnieje również i taka możliwość.

Klikanie w reklamy – jak zacząć zarabiać?

Klikanie w reklamy to metoda zarabiania przez internet, która nie wymaga większego zaangażowania, specjalistycznej wiedzy ani umiejętności. Wystarczy dostęp do internetu i sprawna myszka, oraz ewentualnie znajomość języka angielskiego, ponieważ czasami  można trafić na zagraniczne strony.

Bardzo ważne jest to, że klikanie w reklamy nie wymaga żadnego wkładu finansowego, nie wiąże się więc z inwestycjami, a co za tym idzie nie ma ryzyka utraty wkładu własnego. To duży plus dla osób obawiających się inwestycji i młodszych użytkowników. Oczywiście skoro są plusy, muszą być i minusy. Tym z kolei jest niestety niewielki zarobek, choć adekwatny do włożonej w niego pracy. Można oczywiście uzyskać satysfakcjonujące kwoty, wymaga to jednak poświęcenia sporej ilości czasu, a to nie powinno stanowić problemu w przypadku osób, które mają go w nadmiarze.

Ile można zarobić na klikaniu w reklamy? 

Reklamy z reguły wysyłane są drogą mailową lub udostępniane na specjalnych stronach, wymagających wcześniejszej rejestracji. Rejestracji można dokonać na kilku tego typu stronach, które w żaden sposób ze sobą nie kolidują. Dlaczego warto to zrobić? Ponieważ linki z reklamami liczba dostępnych linków zwykle jest ograniczona i reklamy po niedługim czasie przestają być aktywne. W związku z tym rejestracja na kilku stronach pozwala nieco zwiększyć zarobek.

klikanie w reklamy zarabianie
fot. pixabay.com

Poświęcając kilka minut dziennie można zarobić około kilku groszy. Nie jest to kwota, za którą można kupić dom na Mazurach czy działkę nad jeziorem, nad morzem czy w górach. Nie można też liczyć, że taka forma zarabiania stanie się głównym źródłem utrzymania.

Klikając w reklamy można jedynie zapewnić sobie dodatkowe pieniądze, których nie zarobilibyśmy np. siedząc przed telewizorem i oglądając seriale. Strategią w tym przypadku jest konsekwencja i systematyczność, które pomogą odnieść sukces. Niewielki, ale zawsze.

Okazuje się, że zdecydowanie bardziej opłacalne są zagraniczne serwisy, które oferują znacznie więcej za klik niż polskie strony. Więc jeśli tylko nasza znajomość języka obcego jest wystarczająca, by bezproblemowo poruszać się po zagranicznym serwisie nie powinniśmy zastanawiać się długo nad rejestracją.

Jeśli kogoś zastanawia, dlaczego miałby ktokolwiek płacić za kliknięcie w reklamę. Już tłumaczymy, że ta metoda zarabiania staje się coraz popularniejsza, ponieważ rośnie konkurencja na rynku, a firmy płacą za kliknięcie w reklamę, która promuje ich produkt. W ten sposób wzbudzają zainteresowanie potencjalnego klienta swoją ofertą, a co za tym idzie wzrasta szansa, że ktoś zdecyduje się na jego zakup.

Jeśli wzbudza wątpliwości czy klikanie w reklamy jest legalne, można być spokojnym. Firmy wykupują reklamy w serwisach, z kolei serwisy płacą użytkownikom za obejrzenie tych reklam. I tak, my otrzymujemy wynagrodzenie za obejrzenie reklamy, serwis ma odpowiednio wysoką liczbę odsłon reklamy, a firma dotarła do szerszego grona odbiorców. Jak widać, wszyscy są zadowoleni i nie ma tu żadnych budzących podejrzenia działań. Po uzbieraniu minimalnej kwoty można dokonać wypłaty. Minimalna kwota jest ustalana indywidualnie przez serwis i podana jest w regulaminie.

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here